Lorem Ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed venenatis mollis lac us a egestas. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed venenatis mollis lac us a egestas.

Dyrektor, Grono Pedagogiczne
oraz dzieci z oddziału przedszkolnego
Szkoły Podstawowej w Brzezinach
składają serdeczne podziękowania

Pani Magdalenie Leśniak
za przekazanie zabawek do oddziału przedszkolnego.

Dyrektor, Grono Pedagogiczne oraz Uczniowie
kładają serdeczne podziękowania
Pani Joannie Bock
za przeprowadzenie pouczających i bardzo interesujących zajęć
na temat lasu w OEL "Dąbrówka".

Dziękujemy ! :)

Podziękowanie dla Pana H. Guzmana za pomoc w organizacji Święta Pieczonego Ziemniaka.

Serdecznie dziękujemy za udostepnienie i przygotowanie pola, które stworzyło możliwość zapoznania dzieci ze zbiorem ziemniaków, jaki odbywał sie w dawnych czasach.

Dyrektor, Nauczyciele oraz Uczniowie z SP Brzeziny

„Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”.

Jan Paweł II

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Brzezinach wraz z członkami rady pedagogicznej i uczniami serdecznie dziękują Panu Piotrowi Pajonkowskiemu za nieodpłatne wykonanie części ogrodzenia terenu posesji szkolnej.

Pańska pomoc jest dla nas niezwykle ważna, gdyż przyczyniła się do polepszenia zewnętrznego wizerunku placówki.

Bardzo dziękujemy za wkład pracy i życzliwość okazaną z Pana strony.

Dyrekcja ,Grono Pedagogiczne
 oraz Uczniowie SP Brzeziny

Uczniowie oraz Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej w Brzezinach składa serdeczne podziękowania panom Mirosławowi Nagórskiemu, Tadeuszowi Porożyńskiemu i Zenonowi Chilewskiemu za żywą lekcję ukazującą ciężką i niebezpieczną pracę strażaków. Podziękowania kierujemy również pod adresem druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzezinach i Miedznie, którzy pokazami umiejętności strażackich odkryli przed dziatwą oblicze służby strażackiej a tym samym uświetnili szkolne obchody Dnia Dziecka.

Dyrekcja ,Grono Pedagogiczne
 oraz Uczniowie SP Brzeziny