Lorem Ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed venenatis mollis lac us a egestas. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed venenatis mollis lac us a egestas.

 • Logopedyczny Przegląd Wierszy

  Logopedyczny Przegląd Wierszy
  22.03.2019

  22 marca w naszej szkole odbył się Logopedyczny Przeglą Wierszy "Mały Mistrz Poprawnej Wymowy".  W konkursie wzięło udział 15 uczniów naszej szkoły, którzy zaprezentowali wszytskim zebranym swoje umiejętności recytatorskie. Przegląd rozpoczął się przygotowaniem artykulatorów - wszyscy wykonali gimnastykę buzi i języka.  W tym roku Pani logopeda zmieniła formę konkursu, ze względu na trudności z wybieraniem najlepszych osób, wszystkie wystepujące osoby zostały nagodzone dyplomem oraz prezentami. 

  Wszyscy występujący zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Mamy nadzieję, że za rok będzie jeszcze więcej występujących. 

 • "W krainie bajtów" - spektakl profilaktyczny

  "W krainie bajtów" - spektakl profilaktyczny
  22.03.2019

  22 marca br. uczniowie klas I-VI oraz maluchy z oddziału przedszkolnego wzięły udział wprzedstawieniu profilaktyczno-edukacyjnym pt. "W krainie bajtów". Spektakl zaprezentowała grupa teatralna "Inspiracja" z Krakowa.

  "W krainie bajtów" to satyryczna opowieść o zagrożeniach wynikających z uzależnienia młodych osób od telewizji, Internetu i gier komputerowych. W czasie spektaklu dzieci wspaniale się bawiły, ale przede wszystkim uczyły się jak bezpiecznie i mądrze posługiwać się Internetem i unikać pułapek, które może on stwarzać. Uczniowie dowiedzieli się, że "surfując" w sieci można być narażonym, na wiele niebezpieczeństw. Teraz wiedzą, że nie należy: odpowiadać na nieznane maile, zdradzać swoich danych osobowych, siedzieć przy komputerze więcej niż 30 minut dziennie, zaniedbywać przyjaciół i swoich obowiązków.

 • Powitanie Wiosny

  Powitanie Wiosny
  21.03.2019

  21 marca 2019 r. wszyscy uczniowie naszej szkoły wzięli udział w tradycyjnym obrzędzie POŻEGNANIA ZIMY i POWITANIA WIOSNY. Tego dnia barwny korowód dzieci z oddziału „0”, uczniów klas 1 – 6 pod opieką nauczycieli ruszył na spacer po brzezińskiej okolicy. Uczniowie klasy VI, którzy z wielkim zaangażowaniem wykonali kukłę Marzanny, prowadzili nasz pochód, którym towarzyszyło granie na grzechotkach, tamburynach i kołatkach. Następnie wróciliśmy na przyszkolne boisko, gdzie dokonaliśmy spalenia Marzanny. Obrzędowi tym towarzyszyła piękna słoneczna pogoda, a dzieciom radosne humory. Na zakończenie w przygotowanym ognisku wszyscy uczestnicy upiekli kiełbaski. Po spożytym posiłku dzieci bawiły się na placu zabaw radując się z nadejścia wiosny.

 • KANGUR MATEMATYCZNY

  KANGUR MATEMATYCZNY

  21 marca 2019 r. zgodnie z kilkuletnią tradycją, uczniowie naszej szkoły mogli sprawdzić zdobytą wiedzę matematyczną w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur. Inicjatorem konkursu jest stowarzyszenie „Kangourou Sans Fronti`eres” z siedzibą w Paryżu. W Polsce głównym organizatorem jest Towarzystwo Upowszechniania Wiedzyi Nauk Matematycznych w Toruniu, przeprowadzające Konkurs pod patronatem Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W naszej szkole koordynatorem konkursu była pani Hanna Fryszka, a nad prawidłowym przebiegiem czuwali – pan Adam Manikowski i pani Małgorzata Piór.

  W konkursie uczestniczyło 13 uczniów naszej placówki:

  - z klasy 3: Piotr Wiśniewski, Marcel Mews, Nicola Kaiser

  - z kl. 4: Amelia Wiśniewska, Oliwia Banach

  - z kl. 5: Natalia Kuzimska, Wiktoria Pawska, Maciej Jaśniewski

  - z kl. 6: Nataniel Greszczeszyn, Paulina Hermann, Michał Chmara, Wiktoria Greszczeszyn,                              Przemysław Kuzimski

  Tego dnia w szkole panowała twórcza atmosfera. Uczestnicy konkursu przez 75 minut rozwiązywali zadania testowe o różnym stopniu trudności, wymagające logicznego i niestandardowego sposobu myślenia. Po zakończonym teście wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki.

  Na oficjalne wyniki konkursu trzeba będzie poczekać około dwóch miesięcy. Wszystkim uczestnikom życzymy jak najwyższych wyników.

 • Uprawiamy Kwiaty

  Uprawiamy Kwiaty
  18.03.2019

  Dnia 18 marca 2019 r. uczniowie klasy 1 wraz z uczniami klasy 3 wzbogacali swą wiedzę przyrodniczą. Przy pomocy pani Magdaleny Leśniak – inicjatorki projektu, dzieci utrwaliły wiedzę na temat budowy roślin oraz dowiedziały się jak należy rozsadzać sadzonki posianych kwiatów. Po omówieniu zasad pracy uczniowie chętnie przystąpili do dzieła. Każdy do przygotowanej z ziemią doniczki mógł wsadzić swoją roślinkę. Teraz wszyscy z niecierpliwością obserwują dalszy wzrost kwiatów.

 • Święto Kobiet

  Święto Kobiet
  08.03.2019

  8 marca zgodnie z tradycją obchodziliśmy święto kobiet. Tego dnia chłopcy zadbali, aby ich koleżanki poczuły się wyjatkowo. Dziewczęta mogły liczyć nie tylko na uprzejme gesty, ale również kwiaty i życzenia.

              Samorząd Uczniowski, a konkretnie jego męska część, zadbał, by każda uczennica otrzymała słodki upominek. Paniom zatrudnionym w placówce wręczono różyczki.

              Panadto przeprowadzono szkolny plebiscyt na naj... dziewczynę. Chłopcy mogli oddawać swoje głosy na koleżanki w następujących kategoriach: "Najsympatyczniejsza dziewczyna", "Najbardziej pomocna koleżanka", "Zawsze uśmiechnięta", "Poszytywnie zakręcona" oraz "Prawdziwa Dama".

  Wyniki były następujące:

  "Najsympatyczniejsza dziewczyna" – Wiktoria Greszczeszyn;

  "Najbardziej pomocna koleżanka"- Agnieszka Błażejewska;

  "Zawsze uśmiechnięta" – Amelia Wiśniewska

  "Pozytywnie zakręcona" – Alicja Renkiewicz

  "Prawdziwa dama" – Gabriela Renkiewicz.

  Wyróznonym dziewczynkom wręczono pamiątkowe dypolmy oraz tabliczkę czekolady.

 • Rekolekcje Wielkopostne 2019

  Rekolekcje Wielkopostne 2019
  25.03.2019

  W dniach 25, 26, 27.03.2019r. uczniowie naszej szkoły będą uczestniczyć w rekolekcjach wielkopostnych. Zbiórka przed wyjazdem do kościoła w Osiu o godz. 7:30 na szkolnym holu. Przewidywany powrót ok. godz. 10:00. Po powrocie będą odbywały się skrócone zajęcia lekcyjne zgdonie z planem lekcji. 

  Godziny trwania skróconych zajęć lekcyjnych oi zakończonych rekolekcjach są następujące: 

  Lekcja nr           Czas trwania:

  1                          10:00 - 10:30

  2                           10:50 - 11:20

  3                           11:25 - 11:55

  4                           12:00 - 12:30

  5                            12:35 - 13:05

  6                           13:10 - 13:40

  7                           13:45 - 14:15

  8                           14:20 - 14:50

   

 • Solidarni z Osobami z Zespołem Downa

  Solidarni z Osobami z Zespołem Downa
  19.03.2019

  19 marca obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa, przypadający 21 marca. Pani Magdalena Ziemak przeczytała wszytskim fragment książki E. Piotrowskiej "Żółte kółka. Mam na imię Inna". Następnie przeprowadziła krótką pogadankę wyjaśniającą zebranym czym jest Zespół Downa, czym się charakteryzuje. Jako symbol solidarności z osobami z Zespołem Downa oraz tolerancji wobec osób z niepełnosprawnością dzieci , uczniowie i nauczyciele tego dnia mieli założone dwie różnokolorowe skarpetki - jako symbol niedopasowania genetycznego. Dodatkowo dzieci z odziału przedskzolnego i klasy I i III wykonały piękne papierowe skarpetki, które ozdabiały szkolny korytarz.

  Zapraszmay do obejrzenia zdjęć z tego dnia.

 • Ogłoszenie !!

  Ogłoszenie !!
  07.04.2019

  Uprzejmie informujemy, że dnia 7 kwietnia 2019r. (niedziela), przed kościołem parafialnym w Osiu, będzie możliwość zakupu ozdób wielkanocnych wykonanych przez rodziców i dzieci ze Szkoły Podstawowej w Brzezinach. Pieniądze zostaną przeznaczone na potrzeby dzieci.

   

  Serdecznie zapraszamy i życzymy udanych zakupów...

      Rada Rodziców wraz z Gronem Pedagogicznym

                                      

 • Klasowa hodowla roślin - klasa 1

  Klasowa hodowla roślin - klasa 1
  15.02.2019

  Uczniowie klasy pierwszej w dniu 15 lutego 2019r. zamienili się w małych ogrodników i założyli w swojej klasie hodowlę roślin. Dzieci przygotowały wcześniej doniczki, ziemię oraz cebulki i nasiona wiosennych kwiatów. Następnie przy pomocy gościa - pani Magdaleny Leśniak, która wzbogaciła naszą wiedzę o ciekawostki z życia roślin, przystąpili do sadzenia i wysiewania kwiatów ozdobnych. Towarzyszyły temu rozmowy o warunkach niezbędnych do rozwoju roślin, budowie roślin i ich prawidłowej pielęgnacji. Dzieci poznały zasady prowadzenia ogródków na parapecie. Będą opiekować się swoimi hodowlami i prowadzić jednocześnie obserwacje przyrodnicze. Mamy nadzieję, że nasza hodowla wkrótce zrobi się zielona. Wkrótce się przekonamy, która roślinka wyrośnie pierwsza.

 • Szkolne Walentynki

  Szkolne Walentynki
  14.02.2019

  Tradycyjnie juz 14 lutego odchodzono w naszej szkole święto zakochanych. Od poniedziałku 11 lutego do środy 13 lutego uczniowie mogli wrzucać wykonane przez siebie walentynki do skrzynki pocztowej w holu szkoły. 14 lutego kartki zostały doręzone przez Listonosza Kupidyna, w którego wcielił się Michał Chmara. Przyznać należy, iż miał sporo pracy, ponieważ walentynek było dużo, a znaleźli się jeszcze spóźnialscy, którzy swe kartki wrzucali po terminie. Mimo tego poczta działała sprawnie i wszystkie walentynki dotarły do adresatów.

 • Wycieczka do Świecia

  Wycieczka do Świecia
  05.02.2019

  Dnia 05.02.2019 r. dzieci z naszej szkoły udały się na kulturalno-dydaktyczną wyprawę do Świecia.Uczniowie zostali podzieleni na dwie grupy wiekowe: przedszkolaki wraz z klasami 1-3 oraz klasy IV-VI. Opiekunkami grupy młodszej na czas wyjazdu były panie: Małgorzata Piór, Magdalena Ziemak i Kamila Kaniecka; nad grupą starszą pieczę sprawowali: Hanna Fryszka, Krzysztof Konieczka, Anna Stawarz oraz Kamila Greszczeszyn. O godznie 8.00 autobus z uczniami i opiekunami wyruszył w stronę Świecia.

              Pierwszym punktem wyprawy małych podróżników była wizyta w Bibliotece Publicznej. Tam dzieci wzięły udział w lekcji bibliotecznej dotyczącej bajek. Dowiedziały się, czym jest bajka oraz, jakie są jej cechy.

              Starsza grupa w tym czasie udała się do Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji, by obejrzeć spektakl przygotowany przez Teatr Show. Teatr ten jest ogólnopolską inicjatywą, powstałą w odpowiedzi na prośby nauczycieli, którzy dostrzegli, że uczniowie nie są zainteresowani tradycyjnym sposobem wystawiania sztuk. Wyszedł on zatem naprzeciw tym prośbom i realizuje widowiska bardzo dynamiczne, połączone ze sztuką technik informatycznych i interaktywnych. Uczniowie klas IV-VI obejrzeli przedstawienie Mity greckie, czyli szkolna olimpiada. Atrakcją dla młodzieży bez wątpienia była możliwość wystąpienia na scenie, tego zaszczytu doznało troje uczniów brzezińskiej podstawówki.

              W tym punkcie wycieczki nastąpiła wymiana: uczniowie młodsi udali się do OKSiR-u, aby obejrzeć przedstawienie, również przygotowane przez Teatr Show. Dzieci obejrzały adaptację słynnej powieści Hugh Loftinga, zatytułowaną Doktor Dolittle i jego zwierzęta, czyli filmowe safari. Również ta inscenizacja miała charakter interaktywny, a dzieci miały możliwość pojawienia się na scenie. Należy dodać, że oba spektakle były adaptacjami dzieł literackich, które zapisano w podstawie programowej jako lektury obowiązkowe.

              Uczniowie klas IV-VI z kolei wzięli udział w lekcji bibliotecznej. Tematem ich zajęć był język młodzieżowy.

              Ostatnim punktem wyprawy, tym razem wspólnym dla obu grup, był posiłek w KFC. Zadowolone i najedzone dzieci powróciły do szkoły około godziny 13.30

 • WOŚP w naszej szkole

  WOŚP w naszej szkole
  11.01.2019

  Dnia 11 stycznia z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego odbyła się zbiórka pieniężna w ramach  27. finału  Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Od rana wolontariusz Orkiestry Michał Chmara  zbierał pieniądze do specjalnie przygotowanej puszki. Darczyńcy otrzymywali tradycyjne orkiestrowe serduszka.  Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy zechcieli przyłączyć się do zbiórki. Tegorocznym hasłem orkiestry było: „Gramy dla dzieci małych i bez focha”, a za zebrane pieniądze fundacja planuje  zakupić sprzęt dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

  Siema!!!

 • UWAGA!!!

  Informujemy o korekcie planu zajęć lekcyjnych na II semestr tj. od dnia 4 lutego 2019.

  Prosimy o zapoznanie się.

 • "Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą wiele radości oraz refleksji dotyczących minionego okresu i planów na nadchodzący Nowy Rok. W tych wyjątkowych dniach życzymy Wszystkim wiele zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań. Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie pokój i radość. Niech będą to Święta przeżyte w zgodzie ze światem i z sobą samym, pełne szczerości i zwykłej ludzkiej życzliwości. Niech  magia świąt Bożego Narodzenia opromieni swym pięknem, a Nowy Rok obdaruje pomyślnością i szczęściem."
 • "NOC W SZKOLE"

  "NOC W SZKOLE"
  07.12.2018

  Piątkowy wieczór 7 grudnia dla uczniów klas IV-VI był wyjątkowy. Tego dnia z inicjatywy Samarządu Uczniowskiego o godzinie 18 rozpoczęła się impreza integracyjno-rekareacyjna "Noc w Szkole". Do wspomnianej wyżej godziny uczniowie gromadzili się w szkole. Kiedy wszyscy uczestnicy przybyli na miejsce, zostali zapozanani z programem nocowania w szkole.

              O godzinie 18.30 uczniowie zgromadzili się w sali polonistycznej, by wspólnie zasiąść do kolacji. Po posiłku uczniowie szybko uprzątnęli salę, by oddać się zabawaom integracyjnym na holu szkoły.

              Zabawy zoraganizowane dla uczniów miały przede wszystkim na celu zintegrowanie uczestników imprezy. Wszystkim humory dopisywały. Wśród zabaw znalazły się między innymi: Ślepa kura, Superjajko, Indianie. Uczniom jednak najbardziej do gustu przypadła zabawa o słodko brzmiącym tytule Czekolada oraz rozgrywki w siatkówkę z wykorzystaniem ręczników.

              Po szaleństwach na szkolnym korytarzu nadszedł czas na relaks podczas seansu filmowego. Uczniowie przenieśli się po raz drugi do sali polonistycznej, by obejrzeć projekcję filmu animowanego "Coco". Ta wzruszająca opowieść o przywiązaniu do rodziny i pamięci o przodkach, trafiła do serc uczniowskich. A do ich żołądków trafiły nieprzebrane ilości chipsów.

              Ostatnim punktem wieczoru była toaleta, która z racji warunków, ograniczyła się jedynie do mycia zębów. O godz. 23.30 uczniowie leżeli już na swoich posłaniach w sali gimnastycznej. O tej porze też ogłoszono ciszę nocną. Ostatnie szepty uczniowskie umilkły około godziny pierwszej.

              Pobudka nastąpiła w sobotę o 7 rano. Po porannej toalecie uczniowie udali się do sali polonistycznej, która po raz ostatni zamieniła się w stołówkę, by zjeść śniadanie. Po posiłku uczniowie porządkowali użytkowane przez siebie pomieszczenia. Około godziny 9 pierwsi rodzice zjawili się, by odebrać swe pociechy.

  Opiekunkami nocowania były: Anna Stawarz, Ewa Bocian, Małgorzata Szulta oraz Magdalena Ziemak.

  Szczególne podziękowania należą się pani Ewie Działdowskiej i Lucynie Lidzbarskiej, które zawsze chętnie służą pomocą, nawet w najbardziej nietypowych uczniowskich pomysłach.

 • WARSZTATY PIERNIKOWE

  WARSZTATY PIERNIKOWE
  05.12.2018

  W środę, 5 grudnia 2018 r., z inicjatywy pani Kamili Greszczeszyn i pani Magdaleny Leśniak, w naszej szkole odbyły się zajęcia mające na celu przybliżenie dzieciom tradycji oraz historii związanej z pieczeniem świątecznych pierników. Na początku zajęć pani Maria Greszczeszyn zapoznała zgromadzonych na holu uczniów klas 1- 6 oraz dzieci z oddziału przedszkolnego z przepisem, składnikami i sposobem przygotowania ciasta na pierniki. Następnie odbyła się część praktyczna zajęć, czyli robienie własnych pierniczków. Każde dziecko otrzymało kawałek ciasta, które zgodnie z tradycją zostało wcześniej przygotowane przez panie Greszczeszyn. Dzieci uruchomiły swoje zmysły poprzez wąchanie, smakowanie i ugniatanie ciasta, które pod wpływem ciepła rąk stało się plastyczne. Następnie uczniowie przystąpili do wałkowania i wycinania przyniesionymi foremkami pierniczków, które potem zostały ułożone na blaszkach i upieczone w piekarnikach. Zapach pieczonego piernika unosił się w powietrzu. W trakcie, kiedy ciasteczka się wypiekały, dzieci dowiedziały się jak należy przygotować dobrą polewę lukrową. Po wystygnięciu pierniczków uczniowie przystąpili do ich dekorowania, pokazując swoje zdolności artystyczne. Przy pomocy lukru i ozdób cukierniczych powstawały małe dzieła sztuki. Na zakończenie uczestnicy warsztatów degustowali pyszne i samodzielnie wykonane pierniczki. Zachwytom nie było końca.

  Serdecznie dziękujemy paniom z Rady Rodziców i pani Marii Greszczeszyn za przybliżenie wychowankom naszej szkoły tradycji i historii związanej z przygotowywaniem świątecznych pierniczków.

 • Wycieczka do Koronowa

  01.12.2018

  W sobotę 1 grudnia 2018 r. uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Hanny Fryszki, p. Kamili Greszczeszyn, p. Małgorzaty Piór uczestniczyli w wycieczce do Skansenu „Wioska Ginących Zawodów” w Koronowie. Mimo mrozu dotarliśmy na miejsce planowo, gdzie czekali na nas już prowadzący zajęcia w strojach elfów świątecznych. Na początek wysłuchalismy historii o staropolskich zwyczajach świątecznych. Następnie przystąpiliśmy do wykonywania stajenki z Jezusem, Maryją i Józefem. Prowadzący przydzielili każdemu uczestnikowi glinkę białą. Wszyscy z wielkim zapałem pracowali nad wykonaniem swojego dzieła. Po wykończeniu swoich prac udaliśmy się na spacer, podczas którego oglądaliśmy zgromadzone w skansenie eksponaty, a nasz przewodnik prezentował nam do czego one były kiedyś wykorzystywane. Kolejnym punktem programu było samodzielne wykonanie podpłomyków. Po rozwałkowaniu ciasta każdy uczestnik samodzielnie dobierał swoje składniki komponując w ten sposób swój posiłek. Następnie przygotwane placki zostały wypieczone w piecu,a wszyscy z wielkim apetytem przystąpili do skonsumowania swojego kulinarnego dzieła. Posiliwszy się ciepłym daniem przystąpiliśmy do ostatniego etapu warsztatów, jakim było wykonanie choinki z wikliny. Wszyscy z dużym zaangażowaniem włączyli się do pracy. Po wykonaniu wszystkich zadań pożegnaliśmy się z organizatorami zajęć i udaliśmy do autokaru. Każdy uczestnik wycieczki zabrał wykonywane przez siebie dzieła do domu. Pełni wrażeń i w dobrych humorach wróciliśmy ok. godziny 15.30 na parking naszej szkoły, gdzie na dzieci czekali już rodzice.

 • Zabawa Andrzejkowa

  Zabawa Andrzejkowa
  29.11.2018

  Jest taka jedna noc w roku, kiedy świat realny łączy się ze światem magii, czarów,…wróżb.

   

            Od wieków w noc św. Andrzeja młode panny zbierały się,

  aby dowiedzieć się, jaka będzie ich przyszłość. Panowie, ciekawi co ich spotka, zbierali się kilka dni wcześniej – w wigilię św. Katarzyny.

   Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię , pozwalają oderwać się od rzeczywistości oraz przenieść w świat marzeń i fantazji.

   

           I tak oto w naszej szkole dnia 29.11.2018r. odbyła się zabawa andrzejkowa. Główną atrakcją wieczoru były wróżby andrzejkowe przeprowadzone przez uczennice klasy V i VI: Wiktorię Kwaśniewską, Wiktorię Pawską, Paulinę Hermann oraz Wiktorię Greszczeszyn. Każdy uczestnik zabawy mógł poznać swoją przyszłość dzięki wróżbom z  talerzyków, ulubionych liczb i kolorów. Można było również poznać imię przyszłej sympatii oraz dowiedzieć się, co nas czeka w najbliższej przyszłości. Ciekawe, czy przepowiedziana przyszłość przełoży się na rzeczywistość?....

              Wróżby przeplatały się z konkursami oraz tańcami. 

 • Dzień Pluszowego Misia

  Dzień Pluszowego Misia
  23.11.2018

  23 listopada obchodziliśmy w szkole Światowy Dzień Pluszowego Misia, który przypada 25 listopada. W naszej szkole gościliśmy mnóstwo pluszowych Misiaków, przyniesionych zarówno przez uczniów jak i przez nauczycieli. Uczniowie, którzy przynieśli w ten dzień misia byli zwolnieni z odpowiedzi na lekcjach.

  Pani Magdalena Ziemak przedstawiła zebranym historię tego święta. Dzieci musiały wykazać się znajomością sławnych misiów. Następnie wysłuchały fragment książki pt. „Miś Uszatek”. Pani Magda zachęcała dzieci do odwiedzenia biblioteki szkolnej, w której znajdują się książki m.in. o misiach.  Kolejnym punktem była wspólna pantonima oraz odśpiewanie piosenki o misiach.   Na zakończenie wszyscy uczniowie bujali, kołysali swoje pluszowe misie w trakcie zabaw z chusta animacyjną.

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa w Brzezinach
  Szkoła Podstawowa w Brzezinach
  Brzeziny 40a
  86-150 Osie

  Dyrektor Szkoły: mgr Adam Manikowski

  tel. 604 978 651
 • 52 33 29 602
  604 978 651

Galeria zdjęć