Lorem Ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed venenatis mollis lac us a egestas. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed venenatis mollis lac us a egestas.

 • Obchody Święta Niepodległości

  Obchody Święta Niepodległości
  09.11.2018

  Dnia 9 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Święto Niepodległości. W związku z setną rocznicą odzyskania przez Polskę wolności, postanowiono w tym roku świętować wraz z zaproszonymi gośćmi.

              Spotkanie rozpczął dyrektor Adam Manikowski, który w imieniu własnym oraz społeczności szkolnej przywitał przybyłych gości: sołtysów Jaszcza, Brzezin oraz Żuru-Wałkowisk, a także przedstawicieli Ochotniczej Straży Pożarnej z Brzezin i rodziców. O godzinie 11 11 zebrani odśpiewali hymn państwowy, włączając się tym samym w akcję "Bijemy Rekord dla Niepodległej".

              Następnie uczniowie: Agnieszka Błażejewska, Natalia Kuzimska oraz Michał Chmara zaprezentowali rys historyczny, związany z utratą a nastpenie odzyskaniem przez Polskę niezależności.

              Kolejnym punktem było wspólne śpiewanie (przy pomocy karaoke) pieśni legionowych oraz odczytanie przez zaprosznych gości wierszy okolicznościowych. Wśród recytatorów znaleźli się: pani Kamila Greszczeszyn (jako przedstawicielka rodziców), pani Anna Stawarz (pod nieobecność zaproszonego gościa), pani Mariola Antoszewska (jako przedstawicielka sołectw), ( dyrektor Adam Manikowski (jako przedstawiciel grona pedagogicznego), pan Piotr Wutkowski (przedstwiciel OSP Brzeziny) oraz Julia Kozak (przedstawicielka uczniów). Atmosfera panująca wśród zebranych była niezwykle radosna, a u niektórych pojawiły się łzy wzruszenia.

              Ostatnim pukntem uroczystości było wręczenie nagród  uczniom, którzy zdecydowali się wziąć udział w szkolnym koknursie "Kartki dla Niepodległej". Najlepszymi okazały się być prace Jakuba Rybickiego, Mai Antoszewski oraz Oliwii Banach. Pozostali uczniowie, biorący udział w konkursie, otrzymali słodkie upominki.

              Na tym zakończono obchody. Dyrektor podziękował gościom za przybycie oraz aktywne włączenie się we wspólne świętowanie 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

  Imprezę przygotowały oraz prowadziły panie Małgorzata Piór i Anna Stawarz.

 • "Pippi Skarpetka"

  "Pippi Skarpetka"
  08.11.2018

       8 listopada, po raz kolejny, dzieci oddziału przedszkolnego wyjechały do przedszkola w Osiu. Tam obejrzały przedstawienie edukacyjne pt. „Przygody Pippi Skarpetki”. Tytułowa bohaterka to dziewczynka, która mieszka sama i nie przestrzega zasad bezpieczeństwa, a w rezultacie ciągle wpada w różne tarapaty.

       W przedstawieniu poruszony został szeroko pojęty temat bezpieczeństwa. Dzieci w trakcie widowiska poznały znaki drogowe i podstawowe zasady ruchu drogowego. Spektakl ukazał jak ważne jest to, aby nawzajem się słuchać, uczyć się od siebie i przede wszystkim szanować, bez względu na to ile ma się lat.

 • Lekcja biblioteczna w klasie I

  Lekcja biblioteczna w klasie I
  26.10.2018

  26 października dzieci z klasy I odwiedziły szkolną bibliotekę. Przypomniały sobie jak ona wygląda, co się w niej znajduję oraz jakie panują w niej zasady.  Pani bibliotekarka przeczytała dzieciom wiersz, w którym zawarte były prośby książek. Po odczytaniu wiersza dzieci powtórzyły sobie jakie prośby kierują do nich książki, jak należy o nie dbać.

  Następnie Pani Magda przeczytała dzieciom bajkę o Szewczyku Dratewce, do której uczniowie wykonywali różne zadania.

  Na zakończenie chętni mogli wypożyczyć książkę.

 • Spotkania ze Słodziakami w klasie I

  Spotkania ze Słodziakami w klasie I

  W dniach od 29 września do 24 października 2018 r. dzieci z klasy I uczestniczyły w akcji promującej codzienne czytanie. Pomysłodawcą zorganizowania w szkole, takiej akcji jest sieć sklepów Biedronka, która rozesłała do szkół materiały do konkursu „Szkolne przygody Słodziaków”. Chętnie skorzystaliśmy z tej okazji, gdyż wiemy jak ważne jest to, aby zachęcić dzieci do systematycznego, czytania w domu. Czytanie rozwija, bowiem wyobraźnię, uczy samodzielnego myślenia, wzbogaca słownictwo, ćwiczy pamięć i koncentrację. W ramach tejże akcji każde dziecko otrzymało albumik z naklejkami, w którym zbierało naklejki za codziennie czytanie wspólnie z rodzicami. Uczniowie klasy I w ramach konkursu wykonali także prace plastyczne, w których przedstawili dalsze przygody swoich ulubionych bohaterów.

  Ważnym punktem akcji czytelniczej były obchody Dnia Głośnego Czytania ze Słodziakami, które klasa I obchodziła 12 października 2018 r. Na początek dzieci wykonały taniec ze Słodziakami do piosenki „Chodź poznaj Gang Słodziaków”. Następnie dzieci zostały zapoznane z bohaterami książki Renaty Piątkowskiej pt., „Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków". Uczniowie z zainteresowaniem słuchali czytanych przez wychowawcę opowiadań o przygodach swoich ulubionych bohaterów.  Potem dzieci rozwiązywały zagadki o leśnych bohaterach oraz zapoznawały się z ich prawdziwymi odgłosami. Doskonaliły także analizę i syntezę wyrazów poprzez układanie z rozsypanek nazw zwierząt. W kolejnym punkcie spotkania ze Słodziakami dzieci przygotowały maski związane ze swoimi ulubionymi bohaterami. Był, więc z nami spryciarz Lis Lucek z piękną kitą, marzyciel Ryś Rysio, lubiący pływać i nurkować Bóbr Borys, ciekawski Jeż Jerzyk, mała, ale o wielkim serduszku Zajęczyca Zuzia oraz najmądrzejsza w lesie Sowa Zosia. Następnie uczniowie odgrywali scenki, w których wcielali się w swoje ulubione Słodziaki.

  Zwieńczeniem całej akcji czytelniczej wśród uczniów klasy I było wręczenie dzieciom systematycznie czytającym ich ulubionych pluszowych bohaterów, a tym, które robiły to sporadycznie - książek o ich przygodach.

  To była ciekawa i zarazem pouczająca szkolna przygoda ze Słodziakami, które skradły serce nie jednemu dziecku w naszej szkole.

 • Szkolne Przygody Gangu Słodziaków w klasie 3

  Szkolne Przygody Gangu Słodziaków w klasie 3
  19.10.2018

  19 października odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie czytelniczym w klasie III. Konkurs odbył się w ramach akcji "Szkolne Przygody Gangu Słodziaków". Dzieci przez 3 tygodnie , codziennie, przez conajmniej 10 minut czytały książkę. Rodzic potwierdzał tn fakt swoim podpisem, a dziecko otrzymywało od wychowawcy naklejkę do specjalnego albumu. Dzieci, które systemtycznie czytały, otrzymały dyplomy oraz słodziakowe nagrody. 

  I miejsce otrzymali Wojciech Jaśniewski oraz Marcel Mews,

  II miejsce otrzymał Filip Traczyński, 

  III miejsce otrzymał Piotr Wiśniewski .

   

  Zapraszamy do fotogalerii. 

 • Dzień Edukacji Narodowej

  Dzień Edukacji Narodowej
  12.10.2018

  Tegoroczne święto edukacji obchodziliśmy w naszej szkole 12 października. Już od rana można było odczuć świąteczną atmosferę. Uczniowie swoim strojem podkreślali wyjątkowość tego dnia, wręczając nauczycielom i wychowawcom kwiaty. Na trzeciej godzinie lekcyjnej odbył sie uroczysty apel, podczas którego dyrektor szkoły Adam Manikowki podziękował wszystkim pracownikom placówki za trud włożony w pracę na rzecz szkoły. Wyróznił również kilkoro pracowników, wręczając im nagrodę dyrektora. Wśród uhonorowanych znalazły się: Magdalena Ziemak, Małogorzata Piór, Mariola Pozorska oraz Maria Bocian. Podczas spotkania wszystkich pracowników oświaty z terenu naszej gminy, nagrodę Wójta Gminy Osie otrzymała pani Hanna Malinowska - Fryszka. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!

              Drugim punktem uroczystości była krótka inscenizacja przygotowana przez uczniów klas III-VI pod okiem pań: Małgorzaty Szulty oraz Anny Stawarz. Finałem przedstawienia było odśpiewanie przez uczniów w prezencie dla nauczycieli piosenki z repertuatu zespołu 2+1 Chodź pomluj mój świat... Po inscenizacji głos zabrała przewodnicząca Rady Rodziców pani Kamila Greszczeszyn, która złozyła najleszpe życznia pracownikom szkoły, wręczając przy pomocy uczniów każdemu z nich róże. W radosnej atmosferze uczniowie rozeszli się do swoich klas.

 •  

  Gmina Osie  
  realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich
  pt. „Lepszy start” -Szkoła miejscem optymalizacji szans edukacyjnych wiejskich dzieci

  nr RPKP.10.02.02-04-0024/17

  Celem projektu jest podniesienie jakości kształcenia ogólnego w  szkołach dla których organem prowadzącym jest Gmina Osie (SP Osie, SP Wierzchy i SP Brzeziny)
   poprzez podniesienie kompetencji 420 uczniów 
  w czasie trwania projektu od VIII 2018 r. do XII 2019 r.

   

  Dofinansowanie projektu  z UE: 249 211,25 zł

  Pole tekstowe: Gmina Osie 
realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich 
pt. „Lepszy start” -Szkoła miejscem optymalizacji szans edukacyjnych wiejskich dzieci
nr RPKP.10.02.02-04-0024/17

Celem projektu jest podniesienie jakości kształcenia ogólnego w szkołach dla których organem prowadzącym jest Gmina Osie (SP Osie, SP Wierzchy i SP Brzeziny) 
 poprzez podniesienie kompetencji 420 uczniów 
w czasie trwania projektu od VIII 2018 r. do XII 2019 r.

Dofinansowanie projektu z UE: 249 211,25 zł

   

   

                                                                                                                                                                                                                                             

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  www.mapadotacji.gov.pl

  Pole tekstowe: www.mapadotacji.gov.pl

   

 • ZAPROSZENIE

  ZAPROSZENIE
  27.09.2018

  Dyrektor Szkoły ma zaszczyt zaprosić

  Pracowników i Absolwentów SP Brzeziny

  na obchody Jubileuszu 50-lecia budynku

  Szkoły Podstawowej w Brzezinach

  dnia 14 października 2018 r.

   

  Program uroczystości:

  11:00 – Msza Święta w Kościele p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Osiu w intencji zmarłych
  i żyjących pedagogów oraz absolwentów i uczniów

  14:00 – Prelekcja o historii szkoły w budynku
  SP Brzeziny

  14:30 – Uhonorowanie dyrektorów szkoły

  15:00 – Spotkanie przy kawie nauczycieli  i absolwentów

 • Powitanie Jesienie - Święto Jabłka

  Powitanie Jesienie - Święto Jabłka
  05.10.2018

  5 października na szkolnym holu spotkali się wszyscy uczniowie oraz dzieci z oddziału przedszkolnego, by powitać jesień i świętować dzień jabłka. Zebranych powitała Pani Jesień, która przeprowadziła pogadankę na temat tej właśnie pory roku. Dzieci małe i duże wspólnie  wzięły udział w zabawie muzycznej „Krasnoludek”, a potem w zespołach klasowych ozdabiały przygotowane szablony jabłek. Zebrani odpowiadali też na zagadki przedstawiane przez prowadzącą oraz wysłuchali wielu informacji o jabłkach i przetworach z jabłek. Pani Jesień przygotowała także krótką inscenizację wiersza Jana Brzechwy pt. „Entliczek pentliczek”. Uczniowie rozwiązali też krzyżówkę z hasłem- ŚWIĘTO JABŁKA. Na zakończenie zebrani otrzymali jabłka, które zjedli ze smakiem.

  O wystrój holu i przygotowanie imprezy zadbały panie: E.Bocian, A.Stawarz i M.Piór.

 • Dzień Tabliczki Mnożenia 2018

  Dzień Tabliczki Mnożenia 2018
  28.09.2018

      W dniu 28 września 2018r. uczniowie klas III-VI naszej szkoły uczestniczyli w VIII Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia. Uroczystego otwarcia ŚDTM dokonał dyrektor szkoły-mgr Adam Manikowski. Do tego szczególnego dnia, w którym wszyscy uczestnicy mieli wykazać się znajomością tabliczki mnożenia i dzielenia przygotowywaliśmy się już od początku września. W dniach 24.09-27.09. 2017r. w czasie przerw lekcyjnych uczniowie bawili się w zabawy matematyczne, które zostały umieszczone na gazetce w holu szkoły. Na każdy dzień przygotowane było hasło i odzew pozwalające powtarzać i utrwalać trudne iloczyny i ilorazy. W klasie matematycznej w tym czasie można było doskonalić te umiejętności na tablicy interaktywnej z Aztekium.pl/Tabliczka.

            W dniu VIII ŚDTM już przed godziną 8.00 pojawiły się w korytarzach szkolnych Patrole Egzaminacyjne, składające się z uczniów klasy VI (egzaminator i 2 asystentów).  Przeprowadzały one egzaminy wśród chętnych osób dorosłych – rodziców oraz pracowników szkoły , którzy wybierali z koszyka losy z pytaniami o różnym stopniu trudności. Każda osoba, która odpowiedziała poprawnie na 5 pytań z losu, otrzymała tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia oraz imienną legitymację. Egzaminom towarzyszyło sporo emocji, radości i satysfakcji z otrzymanych certyfikatów.

            Uczniowie klas III – VI zdawali swoje egzaminy na lekcjach matematyki. Oni również wybierali losy z pytaniami, był to jednak egzamin pisemny i należało udzielić prawidłowych odpowiedzi w wyznaczonym czasie, ponadto każdy uczestnik zdobywał punkty w grze interaktywnej z MAT.ZOO, również na czas.  Rywalizacja była ogromna. W czasie gdy Komisja Egzaminacyjna w składzie: pani Małgorzata Piór, pani Marta Siekierkowska i pani Hanna Fryszka sprawdzała poprawność odpowiedzi, uczniowie w zespołach rozwiązywali różnego typu zagadki matematyczne. W każdej z klas zostali wyłonieni zwycięzcy, i tak:

  Klasa III: I miejsce – Marcel Mews, II miejsce – Nicola Kaiser, III miejsce – Piotr Wiśniewski.

  Klasa IV: I miejsce – Oliwia Banach, II miejsce – Adrianna Rozczyniała, III miejsce – Amelia Wiśniewska.

  Klasa V: I miejsce –Agnieszka Błażejewska, II miejsce – Natalia Kuzimska, III miejsce –Maciej Jaśniewski.

  Klasa VI: I miejsce – Przemysław Kuzimski, II miejsce – Nataniel Greszczeszyn, III miejsce – Wiktoria Greszczeszyn.

  Szkolnym Mistrzem Tabliczki Mnożenia  został – Przemysław Kuzimski z kl. VI , wicemistrzem – Nataniel Greszczeszyn z kl. VI, III miejsce zajęły – Agnieszka Błażejewska z kl. V i Wiktoria Greszczeszyn z kl. VI.

         Każdy z nich otrzymał tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia oraz imienną legitymację. Pozostali uczestnicy w nagrodę za odwagę otrzymali pamiątkowe odznaki VIII ŚDTM.

        Ten dzień dostarczył naszym uczniom wielu wrażeń, dobrej zabawy, a przede wszystkim pozwolił w przyjemnej i niecodziennej formie powtórzyć, utrwalić i nadrobić „tabliczkowe” zaległości po wakacjach. Zwycięzcom gratulujemy, a pozostałym uczniom życzymy sukcesów w przyszłym roku.

  Koordynatorami VIII ŚDTM byli: p. Adam Manikowski – dyrektor szkoły i p. Hanna Fryszka- nauczycielka matematyki.

 • Ślubowanie uczniów klasy 1

  Ślubowanie uczniów klasy 1
  27.09.2018

  Dnia 27 września 2018 r. odbyło się w naszej szkole uroczyste ślubowanie i pasowanie na ucznia klasy pierwszej. Jak nakazuje szkolna tradycja, tego dnia dzieci z klasy 1 przedstawiły krótki program artystyczny, w czasie, którego zaśpiewały piosenkę, recytowały wierszyki, rozwiązywały zagadki i wykazywały się wiedzą. Po części artystycznej dzieci oraz ich rodzice złożyli uroczyste ślubowanie, a dyrektor szkoły – Adam Manikowski dokonał ceremonii pasowania na ucznia Szkoły Podstawowej w Brzezinach. Następnie pan dyrektor wręczył każdemu pierwszoklasiście dyplom i legitymację szkolną. Na zakończenie Dobra Wróżka, która przybyła na uroczystość, wręczyła wychowawczyni klasy 1 – Małgorzacie Piór czarodziejską różdżkę, „aby szumy i hałasy w klasie, w śpiew słowika mogła zmienić”; uczniowie kl. 6 złożyli pierwszakom życzenia, a Klasowa Rada Rodziców wręczyła rożki obfitości ze słodyczami.

 • Przygody KOZIOŁKA NIEMATOŁKA

  Przygody KOZIOŁKA NIEMATOŁKA
  28.09.2018

         28 września dzieci z oddziału przedszkolnego wyjechały do Przedszkola Publicznego w Osiu na inscenizację bajki pt. "Koziołek Niematołek".

         Spektakl przygotowany przez aktorów krakowskiego teatru Art-Re przedstawiał historię koziołka, który podróżując po całym świecie poznaje kulturę i obyczaje różnych krajów. Przedstawienie zostało oparte na motywach książki Kornela Makuszyńskiego. We wszystkich podróżach aktywnie uczestniczyły dzieci zasiadające na widowni.

 • Żywa lekcja historii pt."Jak to Sobieski pod Wiedniem wojował"

  Żywa lekcja historii pt."Jak to Sobieski pod Wiedniem wojował"
  02.10.2018

  2 października w naszej szkole mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w żywej lekcji historii pt. „Jak Sobieski pod Wiedniem wojował”, w wykonaniu Agencji Widowisk Historycznych ARKONA.

  Treść tej żywej lekcji historii obejmuje informacje, dotyczące kultury duchowej i materialnej polskiej szlachty z XVII wieku. Aktorzy przybliżyli historię Polski, od panowania Stefana Batorego
  po „Odsiecz Wiednia” Jana III Sobieskiego. Spektakl zawierał elementy interaktywne, a współpraca animatorów z dziećmi polegała na przypominaniu i utrwalaniu w bardzo przystępnej formie, informacji o polskiej Sarmacji.  Mogliśmy także zobaczyć pokaz walk szlachty na szable w strojach i uzbrojeniu. Dzieci mogły aktywnie uczestniczyć w przedstawieniu, ubierać stroje oraz zbroje z tamtych czasów.
  Na koniec wszyscy mogli sprawdzić co zapamiętali z żywej lekcji historii, a Ci którzy wykazali się najlepszą pamięcią otrzymali srebrne dukaty.  Na pożegnanie zobaczyliśmy nabijanie broni palnej
  i na własne uszy  usłyszeliśmy jej głośny wystrzał.

  Wszystkim bardzo podobało się przedstawienie.  Aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

 • Dzień Chłopaka

  Dzień Chłopaka
  28.09.2018

  Dnia 28 września obchodziliśmy w szkole święto chłopców. Na pierwszej lekcji przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Paulina Hermann wraz z Wiktorią Greszczeszyn obdarowała każdego ucznia słodkim upominkiem, składając  najlepsze życzenia. Z okazji święta odbył się również krótki apel, w czasie którego wręczono drobne upominki oraz dypolmy chłopcom, którzy zwyciężyli w szkolnym plebiscycie na naj... chłopaka. Wyróznieni uczniowie to: Michał Chmara  w kategorii "Najsypmatyczniejszy", Przemsyław Kuzimski w kategorii "Najbardziej pomocny", Patryk Leśniak – "Zawsze uśmiechnięty", Nataniel Greszczeszyn zyskał tytuł "Pozytywnie zakręcony" oraz Brajan Gotowski – "Najprzystojniejszy". O swoich kolegach z pracy pamiętały także pracownice szkoły, które wręczyły drobne upominki panom: dyrektorowi Adamowi Manikowskiemu, Bogusławowi Wiśniewskiem, Krzysztofowi Konieczce oraz Piotorwi Mońce.

 • Jubileuszowa Akcja Sprzątanie świata – Polska [20-lecie]

   

  Jubileuszowa Akcja Sprzątanie świata – Polska [20-lecie]

         „Akcja - segregacja. 2 x więcej, 2 x lepiej

            Sprzątanie świata w 2018 roku odbyło się 25 września 2018r.  Na ratunek Matce Naturze, przynajmniej ten jeden raz w roku, mógł wyruszyć każdy z nas. By pomagać nie potrzeba wiele - odrobina czasu, chęci, worki na śmieci i ochronne rękawiczki. Ratować przyrodę wyruszyli również uczniowie naszej szkoły i oddziału przedszkolnego. Sprzątaliśmy teren szkolny i wokół posesji szkolnej, miejsca polno-leśne od figury przy drodze na „Piaski” do  nowej ścieżki rowerowej, wokół przystanku przy p. Guz, pobocza drogi w stronę Jaszcza oraz tereny nad rzeką Sobinką. Razem w tegorocznej akcji sprzątania uczestniczyło                     58 uczniów i dzieci „0” oraz pięciu nauczycieli (opiekunów grup) z 6 oddziałów. Zebrano           10 worków śmieci. Worki polietylenowe otrzymaliśmy z Nadleśnictwa w Osiu.

            Celem tegorocznej edycji było wspomożenie selektywnej zbiórki odpadów. To bardzo ważne ze względu na lepsze wykorzystywanie zasobów, które „zamrażamy” w odpadach oraz poszanowanie środowiska, oszczędność energii i wody. Ale jest to istotne także ze względu na konieczność osiągnięcia przez polskie gminy poziomu 30% recyklingu już w tym roku,             a przez Polskę poziomu 50% recyklingu odpadów z gospodarstw domowych już za dwa lata, czyli w roku 2020. Aktualnie z gospodarstw domowych do recyklingu trafia ok. 13% odpadów, a musimy w ciągu dwóch lat zacząć zbierać ich poprzez selektywną zbiórkę trzykrotnie więcej!

             Segregacja odpadów jest także jedną z podstaw Gospodarki Obiegu Zamkniętego (Circular Economy), którą wdrażają Polska i wszystkie inne państwa Unii Europejskiej. Krajowym patronem i koordynatorem akcji w Polsce jest każdego roku  Fundacja Nasza Ziemia.  W Polsce sprzątanie świata zainicjowała Mira Stanisławska-Meysztowicz.

   

                                                               Wpis: Bogusław Wiśniewski –koordynator Akcji w SP Brzeziny.

   

 • Dziękujemy

  Dziękujemy

  Dyrektor, Grono Pedagogiczne
  oraz dzieci z oddziału przedszkolnego
  Szkoły Podstawowej w Brzezinach
  składają serdeczne podziękowania

  Państwu Michalinie i Arkadiuszowi Mews
  oraz
  Pani Aleksandrze Szeflińskiej

  za przekazanie zabawek do oddziału przedszkolnego.

 • Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

  Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019
  03.09.2018

  Serdecznie zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018 /2019, 
  które odbędzie się 3 września o godzinie 8:00.

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa w Brzezinach
  Szkoła Podstawowa w Brzezinach
  Brzeziny 40a
  86-150 Osie

  Dyrektor Szkoły: mgr Adam Manikowski

  tel. 604 978 651
 • 52 33 29 602
  604 978 651

Galeria zdjęć